אודות פלנטי

פלנטי הוקמה כעסק משפחתי ב 2014 כדי להגשים את החלום של גינה ירוקה ופורחת גם באזורים אורבניים בארץ. המוטו שלנו הוא : גם אם אין לך חצר, יכולה להיות לך גינה.
אנו מתמחים בייעוץ, תכנון, הקמה ותחזוקה של קירות ירוקים וגינות תלויות משלב הרעיון ועד לביצוע הסופי ובשנים האחרונות ביצענו עשרות פרויקטים של קירות ירוקים וגינות תלויות בבתים פרטיים, דירות משותפות, מבני ציבור, בתי ספר, גני ילדים, עסקים וכו’.

מאז הוקמה החברה אנו פועלים בתחום זה בלבד וצברנו ניסיון, ידע ומוניטין רב בהפיכת מרפסות, מבני בטון, גדרות מיותמות וקירות עירומים לגינות ירוקות ופורחות לאורך זמן.
העבודה מבוצעת על ידי צוות מקצועי ומיומן ומבוצעת בשקיפות ובהקשבה מלאה תוך התמקדות בדרישות והצרכים המשתנים של כל לקוח.

אנו משתדלים לעבוד עם מוצרים ידידותיים לסביבה והמוצרים שלנו מיוצרים כולם בישראל כחול לבן.
בין לקוחותינו מועצות מקומיות ועיריות רבות, איגוד ערים, המרכז לישראל יפה ולקוחות פרטיים רבים.
אנו משתדלים תמיד לתת את השירות הטוב ביותר במחיר הוגן.

 

קצת עליי :
שמי דורון עובדיה ואני הבעלים והמייסד של פלנטי. נשוי ואב לשלושה.
הסיפור של פלנטי מתחיל בתחילת העשור הקודם. באותה תקופה התמחיתי בהדמיה ממוחשבת ועבדתי בחברת הייטק. באחד הטיולים בחו”ל ביקרתי באיטליה וצרפת שם נחשפתי לטרנד הקירות הירוקים שהחל מתפשט במערב אירופה. הוקסמתי מהגינות התלויות השופעות בפינות רבות ברחבי הערים וחשבתי שזה יכול להיות פתרון נהדר לאיזורים אורבניים גם בארץ.

אקולוגיה, צמחים וסביבה ירוקה היו חלק בלתי נפרד מחיי והחלטתי לעשות שינוי בקריירה המקצועית ולקדם את תחום הקירות הירוקים מתוך תשוקה ואהבה לתחום.
וכך נולדה “פלנטי”.

מאז רכשתי כלים וניסיון רב בתכנון וביצוע קירות ירוקים מכל הסוגים – קירות ירוקים דקורטיביים במרפסות ובפנים הבית, גינות תבלינים תלויות, קירות ירוקים חינוכיים בעשרות בתי ספר ועוד.

אני משתדל להיות תמיד זמין ונגיש ללקוחותיי וגם למי שסתם צריך עצה בחינם.