כולנו רוצים וחולמים על גינת ירק קטנה בבית, אך לא תמיד אנחנו יכולים לממש את החלום

היום גם במרפסת קטנה, חצר קטנה, ואפילו בחצר של בית משותף, ניתן להקים בהנאה ובקלות רבה גינות ירק ולגדל בהן פרחים, צמחי תבלין ואף ירקות למיניהם. מי צריך גינת קרקע ? היום אפשר להקים קיר פורח וגינה ירוקה על הקיר במרפסת ולהנות מגינה ירוקה ופורחת המנצלת מקום מבוזבז לשיפור איכות החיים.

כיסי השתילה של Planty הם הפתרון המושלם לאנשים הגרים באזורים אורבניים ובדירות משותפות ורוצים לגדל צמחי תבלין, פרחים ואף חלק מהירקות. את כיסי השתילה ניתן לתלות על קירות בלתי מנוצלים, גדרות או מרפסות כך שבכל בית או דירה בהם ישנה מרפסת או גינה עם קיר פנוי ניתן להקים גינת ירק אורגנית לתפארת. בגינה התלויה ניתן לשתול צמחי תבלין, פרחים ואף ירקות למיניהם וליהנות משפע זמין, טרי ונקי מהדברות למיניהן. גידול נקי מעשבים וממזהמי קרקע שונים.

הגן התלוי מעורר ענין רב בקרב ילדים שעוקבים אחר התפתחות הצמחים מרגע השתילה ועד לקטיפת ואכילת התבליןירק.

בעזרת כיסי השתילה הדקורטיביים של Planty ניתן להתחבר לטבע גם בעיר !

כיסי השתילה הדקורטיביים והאקולוגיים של Planty מיוצרים בעבודת יד בישראל ועשויים מבד לבד ממוחזר, חומר גמיש, איכותי ועמיד לאורך זמן ששומר על אדמה לחה ומאווררת. ניתן לבחור מבין 3 גדלים שונים וב-3 צבעים שונים – שחור, ירוק וחום. ניתן להזמין את הכיסים בגדלים ובצבעים אחרים לבחירתכם. להזמנה מיוחדת צרו קשר.

הכיסים פשוטים לתליה ולתחזוק . יתרון נוסף לכיסי השתילה הוא הנגישות לצמחים. מכיוון שהכיסים תלויים בגובה שתבחרו, אין צורך להתכופף כדי לטפל ולהשקות את הצמחים. הסוף לכאבי הגב בגינה !

בכיסי השתילה ניתן לשתול פרחים, צמחי תבלין וירקות רבים המתאימים לגידול בכלי קיבול קטנים כמו: פטרוזיליה, כוסברה, טימין, עירית, לפת, סלק אדום, סלרי, שומר, בצל ירוק, צנונית, כרוב, כרובית, עגבניות שרי, גזר וסוגי חסה שונים ועוד. חשוב להתאים את הצמחים לאזור בו מתקינים את הכיסים ולכמות השמש אור אותם מקבל הצמח.

את הכיסים ניתן לקנות בהתאם לתוואי השטח במרפסת, בגינה או על הגדר ולהתקין אותם לבד בקלות ובפשטות.

אנו ב"פלנטי" מבצעים התקנה ותחזוקה
של קירות ירוקים וגינות תלויות בכל רחבי הארץ

כיסי השתילה של “פלנטי” עוצבו במיוחד כך שיהיו נוחים לתליה על מגוון מקומות כגון: קירות חיצוניים, גדרות, מרפסות או כל מקום אחר עליו ניתן לתלות. ניתן לקרוא כאן כיצד לתלות את הכיסים על קירגדר.

כמו כן ניתן להזמין שירות “גינה עד הבית” בו אנו נגיע אל ביתכם ונתקין את הכיסים בהתאם לרצונכם.

כיסי שתילה