קירות ירוקים וגינות תלויות
בבתי-ספר ובגני-ילדים

קיר ירוק וגינה תלויה בבית הספר או בגן הילדים תורם למראה החיצוני של המוסד החינוכי ומעשיר את חינוך הילדים בתחומי החקלאות, קיימות ואיכות הסביבה

סביבה פורחת, ירוקה ונעימה תורמת רבות לאווירה, ליצירתיות ולתפוקה. הגינות התלויות והקירות הירוקים היחודיים של פלנטי יכולים לתת פתרון נהדר גם לבתי ספר, גני ילדים או כל מוסד חינוכי אחר שרוצים להפוך את סביבת המחייה לירוקה ופורחת יותר.

בעזרת כיסי השתילה של פלנטי ניתן להקים קיר ירוק גינה תלויה בבית הספר או בגן הילדים ובכך לתרום גם למראה החיצוני של המוסד החינוכי וגם לחינוך הילדים לחקלאות, קיימות ואיכות הסביבה.

הגינות התלויות חושפות את הילדים לעולם הטבע והצומח. העובדה שהצמחים נמצאים מולם בגובה העיניים, מנגישה את הגינה ומגבירה את העניין בה בקרב הילדים שעוקבים אחר התפתחות הצמחים מרגע השתילה ועד לפריחה או קטיפת ואכילת התבלין.

את הגינות התלויות והקירות הירוקים ניתן לנצל במסגרת לימודי תל”ן, לימודי העשרה בנושא גינון, חקלאות וקיימות, איכות הסביבה, גינון טיפולי ועוד וכמובן לשיפור חזות בית הספר.

את הקיר הירוק ניתן לתלות על כל גדר או קיר פנוי ובלתי מנוצל ובכך להקים גינה תלויה, ירוקה ופורחת לתפארת.

ניתן לקנות כיסים מן המבחר הקיים ולתלות בעצמכם או להזמין לפי מידה ובצבע שתבחרו מתוך פלטת צבעים רחבה ואנו נבוא ונתלה את הכיסים במיקום המבוקש. כמו כן ניתן להזמין צמחים, אדמה וקומפוסט לכיסי השתילה.

כיסי השתילה הינם תוצרת ישראל ומיוצרים בעבודת יד מלבד תעשייתי ממוחזר 100%, חומר איכותי ועמיד ששומר על אדמה לחה ומאווררת.

אנו ב"פלנטי" מבצעים התקנה ותחזוקה לקירות ירוקים וגינות תלויות בבתי-ספר ובגני-ילדים

התקנת הקיר הירוק מבוצעת על ידי צוות מקצועי ומיומן וכוללת פגישה מוקדמת לבדיקת תוואי השטח, קונסטרוקציה לתליית הקיר הירוק ובידודו מהקיר, מרזב לקליטת המים העודפים (במידת הצורך), תערובת שתילה, קומפוסט וצמחים בהתאם לתוואי השטח, חיבור הקיר הירוק למערכת השקייה אוטומטית והדרכה מפורטת בהמשך הטיפול בצמחים.

ההתקנה מבוצעת בשקיפות ובהקשבה מלאה לדרישות הלקוח.

בין לקוחותינו

פרויקטים נבחרים בבתי ספר ובגני ילדים